Seizoen 2022 - 2023

Beste , spelers , leden , vrienden en sympathisanten van de E.Z.L. ,

 Wij zijn verheugd om op zondag 11 september 2022 terug met 12 ploegen van start te kunnen gaan met het seizoen 2022/2023.
Er is één nieuwkomer binnen onze liga en wij verwelkomen dan ook graag deze nieuwe ploeg de Mennekes .
Ook dit jaar is er als extra een bekercompetitie voorzien , die in tegenstelling tot vorig jaar , nu ingelast is binnen de competitie .
Deze speeldagen vinden jullie duidelijk terug in de speelkalender als “Liga cup zondagen.

Namens mezelf en het voltallige bestuur , Roel , Wisse , Glenn en Bart , wensen wij jullie een sportief seizoen toe , zonder kwetsuren en met veel spelplezier.

Kalender Heenronde League

2022 - 2023

Kalender Terugronde League

2022 - 2023

Liga Cup

2022 - 2023

Teams & Scheidsrechters

2022 -2023

Kaarten & Schorsingen

2022 - 2023

EZL

LIGA LEAGUE 2022 - 2023

Te spelen Wedstijden

Uur Zondag 11 september 2022
18:00 No Ma'am
-
ZVC Millennium
18:45 De Veurlesten
-
Bata F.C.
19:30 De Mennekes
-
R.E. United
20:15 Opboca Juniors F.C.
-
Hagar
21:00 ZVB Team Dinges
-
Saniheat-Boys
21:45 Rising Stars
-
SagaForza

Te spelen Wedstijden

Uur Zondag 18 september 2022
18:00 De Mennekes
-
Rising Stars
18:45 ZVB Team Dinges
-
Opboca Juniors F.C.
19:30 Bata F.C.
-
Saniheat-Boys
20:15 R.E. United
-
SagaForza
21:00 De Veurlesten
-
No Ma'am

Rangschikking

R Team W G D V G+ G- G+/- PTN
1. Bata F.C. - - - - - - -
-
2. De Mennekes - - - - - - -
-
3. De Veurlesten - - - - - - -
-
4. Hagar - - - - - - -
-
5. No Ma'am - - - - - - -
-
6. Opboca Juniors F.C. - - - - - - -
-
7 R.E. United - - - - - - -
-
8. Rising Stars - - - - - - -
-
9. SagaForza - - - - - - -
-
10. Saniheat-Boys - - - - - - -
-
11. ZVB Team Dinges - - - - - - -
-
12. ZVC Millennium - - - - - - -
-

Topschutters

Team Speler DLP

Totaal gemaakte doelpunten

0

EZL

LIGA cup 2022 - 2023

Zondag 30 oktober 2022

Uur Poule A
18:00 Bata F.C.
-
De Veurlesten
18:45 No Ma'am
-
R.E. United
19:30 SagaForza
-
ZVB Team Dinges
Uur Poule B
20:15 De Mennekes
-
Hagar
21:00 Opboca Juniors F.C.
-
Rising Stars
21:45 Saniheat-Boys
-
ZVC Millennium
R Team W G D V G+ G- G+/- PTN
1. Bata F.C. - - - - - - -
-
2. De Veurlesten - - - - - - -
-
3. No Ma'am - - - - - - -
-
4. R.E. United - - - - - - -
-
5. SagaForza - - - - - - -
-
6. ZVB Team Dinges - - - - - - -
-
R Team W G D V G+ G- G+/- PTN
1. De Mennekes - - - - - - -
-
2. Hagar - - - - - - -
-
3. Opboca Juniors F.C. - - - - - - -
-
4. Rising Stars - - - - - - -
-
5. Saniheat-Boys - - - - - - -
-
6. ZVC MIllennium - - - - - - -
-
EZL
error: Content is protected !!