Edegemse Zaalvoetballige vzw

De inschrijvingstermijn voor reeds bestaande ploegen verloopt binnen:

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Te spelen wedstrijden

Wed Uur Zondag 13 september 2020
145 18:00 logo_SAGA SAGA - logo_RE_United R.E. United
146 18:45 logo_rising-stars Rising Stars - Logo_Opboca-Juniors Opboca Juniors
147 19:30 logo_Saniheat-Boys Saniheat-Boys - logo_kegel R.E. FC Kegel
148 20:15 ZVB Dinges ZVB Team Dinges - logo_hagar Hagar
149 21:00 Logo_De-Veurlesten(2) De Veurlesten - Logo_Forza Forza
150 21:45 logo_Bata_FC Bata FC - Logo_Ultimo FT Ultimo

Te spelen wedstrijden

Wed Uur Zondag 20 september 2020
151 18:00 logo_hagar Hagar - logo_No_maam No Ma'am
152 18:45 logo_RE_United R.E. United - Logo_Forza Forza
153 19:30 Logo_De-Veurlesten(2) De Veurlesten - logo_Bata_FC Bata FC
154 20:15 logo_bonzai Boys The Bonzai Boys - Logo_Ultimo FT Ultimo
155 21:00 logo_kegel R.E. FC Kegel - Logo_Opboca-Juniors Opboca Juniors
156 21:45 ZVB Dinges ZVB Team dinges - logo_SAGA SAGA

Te spelen wedstrijden

Wed Uur Zondag 27 september 2020
157 18:00 Logo_De-Veurlesten(2) De Veurlesten - logo_Saniheat-Boys Saniheat-Boys
158 18:45 logo_SAGA SAGA - logo_kegel R.E. FC Kegel
159 19:30 logo_rising-stars Rising Stars - Logo_Ultimo FT Ultimo
160 20:15 Logo_Opboca-Juniors Opboca Juniors - logo_RE_United R.E. United
161 21:00 ZVB Dinges ZVB Team Dinges - logo_No_maam No Ma'am
162 21:45 logo_bonzai Boys The Bonzai Boys - logo_hagar Hagar

Algemene Info

Toegelaten in de zaal
Tijdens de wedstrijd zijn enkel spelers en coach toegelaten in de zaal die op het wedstrijdblad zijn ingeschreven.

Alle andere personen dienen plaats te nemen op de tribune van de sporthal. Wanneer er niet reglementaire mensen in de zaal zich bevinden kan dit tot een Forfait leiden van de desbetreffende ploeg.

Rangschikking

R Team W G D V G+ G- G+/- PTN
1. Logo_No-Maam No Ma'am 22 18 2 2 132 33 99 56
2. Logo_Bonzai-Boys The Bonzai Boys 21 18 1 2 146 41 105 55
3. Logo_Forza Forza 21 15 2 4 102 49 53 47
4. Logo_Hager Hagar 21 15 0 6 93 38 55 45
5. Logo_SAGA SAGA 21 12 2 7 75 50 25 38
6. logo_Taners_Mansion Taners Mansion 20 12 2 6 82 61 21 38
7. logo_kegel R.E. FC Kegel 21 12 2 8 87 53 34 37
8. Logo_Rising-Stars Rising Stars 21 11 1 9 83 81 2 34
9. Logo_De_Veurlesten De Veurlesten 19 6 0 13 62 98 -36 18
10. Logo_Saniheat-Boys Saniheat-Boys 22 5 3 14 54 100 -46 18
11. Logo_ZVB_Team-Dinges ZVB Team Dinges 20 4 1 15 76 115 -39 13
12. Logo_Bata-FC Bata FC 20 4 1 15 33 78 -45 13
13. Logo_R.E._United R.E. United 20 2 2 16 35 148 -113 8
14. Logo_FT_Ultimo FT Ultimo 19 1 0 18 30 145 -115 3

Schutterstand

Team Speler DPT
Logo_Bonzai-Boys The Bonzai Boys Boël Thimote 53
Logo_No-Maam No Ma'am Van Soom Thomas 34
Logo_ZVB_Team-Dinges ZVB Team Dinges Vermeulen Stef 30
Logo_Forza Forza Truyens Vincenzo 29
Logo_No-Maam No Ma'am Spoelders Oliviër 25
logo_kegel R.E. FC Kegel Vandebroeck Erik 24
Logo_SAGA SAGA Cnaepkens Koen 23
Logo_R.E._United R.E. United Rottiers Angelo 20
Logo_Bonzai-Boys The Bonzai Boys Ceulemans Marc Junior 19
Logo_Hager Hagar Digneffe Jan-Peter 18

Totaal aantal doelpunten

1061

Werkzaamheden Sporthal Den Willecom

Werkzaamheden aan Sporthal Den Willecom

Tot de zomer van 2020
Lees meer....

Werken Terelststraat starten 1 april 2019

Vanaf 1 april 2019 starten de werken aan het nieuwe vrijetijdscentrum, dat gevestigd zal zijn rond de tuin van Huis Hellemans, op de hoek van de Strijdersstraat en de Terelststraat en dus vlak naast (en deels op) de grote parking naast sporthal Den Willecom. Ten gevolge van deze werken zal er vanaf die datum geen doorgaand verkeer mogelijk zijn in de Terelststraat, vermoedelijk tot en met de zomer 2020.
Meer info

Gele & Rode kaarten

Kaart Speler Licentie Nr. Team Datum
Rode kaartai Medzhnun Mustafa 19-13-10 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 15/09/2019
Gele kaart Swinnen Joris 19-11-03 logo_SAGA SAGA 22/09/2019
Gele kaart Van Put Yoni 19-05-06 Logo_Ultimo FT Ultimo 13/10/2019
Gele kaart Sikier Semih 19-13-06 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 13/10/2019
Gele kaart Pardon Nick 19-07-05 logo_No_maam No Ma'am 13/10/2019
Gele kaart Boël Thimote 19-03-19 logo_bonzai Boys The Bonzai Boys 20/10/2019
Gele kaart Vermeulen Tom 19-07-02 logo_No_maam No Ma'am 24/11/2019
Gele kaart Arras Thomas 19-05-12 Logo_Ultimo FT Ultimo 8/12/2019
Gele kaart Ibarra Victor 19-04-12 Logo_Forza Forza 22/12/2019
Gele kaart Cetin Volkan 19-13-07 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 22/12/2019
Gele kaart Truyens Vincenzo 19-04-07 Logo_Forza Forza 19/01/2020
Gele kaart Schoofs Arnoud 19-10-09 logo_rising-stars Rising Stars 19/01/2020
Rode kaartai De Pooter Brent 19-14-01 ZVB Dinges ZVB Team Dinges 19/01/2020
Gele kaart Campo Pieter 19-03-03 logo_bonzai Boys The Bonzai Boys 2/02/2020
Gele kaart Medzhnun Mustafa 19-13-10 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 2/02/2020
Rode kaartai Palit Serkan 19-13-04 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 16/02/2020
Rode kaartai De Maeyer Tom 19-09-11 logo_RE_United R.E. United 1/03/2020
Gele kaart Brantis Ara 19-04-05 Logo_Forza Forza 1/03/2020
Gele kaart Ceulemans Marc Junior 19-03-09 logo_bonzai Boys The Bonzai Boys 1/03/2020
Gele kaart Rottiers Angelo 19-09-09 logo_RE_United R.E. United 8/03/2020
Gele kaart Bussers Kiandro 19-14-06 ZVB Dinges ZVB Team Dinges 8/03/2020

Overzicht kaarten

Kaart Aantal
Rode kaartai 4
Gele kaart 17

Schorsingen

Kaart Speler Licentie Nr. Team Datum schorsing
Rode kaartai Medzhnun Mustafa 19-13-10 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 6/10/2019 - 13/10/19 - 27/10/19 - 3/11/19 - 10/11/19 - 17/11/19
Rode kaartai De Poorter Brent 19-14-01 ZVB Dinges ZVB Team Dinges
Rode kaartai Palit Serkan 19-13-04 logo_Taners_Mansion Taners Mansion 23/02/2020 -1/03/2020 - 8/03/2020 - 15/03/2020 - 22/03/2020
Rode kaartai De Maeyer Tom 19-09-11 logo_RE_United R.E. United 8/03/20