Edegemse

Zaalvoetballiga

Terugronde seizoen 2023-2024

Wedstrijden terugronde 2023-2024

LIGA LEAGUE 2023-2024

Uur Zondag 14 januari 2024
18:00 Opboca Juniors FC
5
-
8
ZVC Millennium
18:45 RE United
5
-
6
Saga Forza
19:30 BAta FC
5
-
4
Rising Stars
20:15 SAniheat Boys
0
-
5
Los CAbrones
21:00 hagar
1
-
3
no ma'am
21:45 de veurlesten
3
-
3
De Mennekes
Uur Zondag 21 januari 2024
18:00 De Mennekes
6
-
1
Rising Stars
18:45 Los Cabrones
2
-
0
No Ma'am
19:30 HAgar
2
-
4
RE United
20:15 De Veurlesten
1
-
19
Bata FC
21:00 ZVC Millennium
7
-
4
Saga Forza
Uur Zondag 28 januari 2024
18:00 Saniheat Boys
2
-
3
Saga Forza
18:45 HAgar
3
-
3
Bata FC
19:30 Los Cabrones
5
-
5
ZVC Millennium
20:15 Opboca Juniors FC
4
-
6
Rising Stars
21:00 De Veurlesten
2
-
8
No ma'am
Uur Zondag 11 februari 2024
18:00 Los CAbrones
5
-
0
Hagar
18:45 De Mennekes
4
-
2
Bata FC
19:30 De Veurlesten
1
-
7
RE United
20:15 SAniheat Boys
2
-
7
Opboca Juniors FC
21:00 ZVC Millennium
4
-
2
Rsiing Stars
Uur Zondag 18 februari 2024
18:00 De Veurlesten
3
-
18
ZVC Millennium
18:45 RE United
4
-
3
Rising Stars
19:30 Opboca Juniors FC
0
-
3
Saga Forza
20:15 SAniheat Boys
0
-
5
No MA'am
21:00 De MEnnekes
1
-
2
LOs CAbrones
Uur Zondag 25 februari 2024
18:00 Zvc Millennium
11
-
5
RE United
18:45 De Mennekes
9
-
0
Saniheat Boys
19:30 Saga Forza
4
-
2
Hagar
20:15 Los Cabrones
8
-
1
De Veurlesten
21:00 No MA'am
5
-
5
Bata FC
Uur Zondag 10 maart 2024
18:00 No Ma'am
3
-
3
De MEnnekes
18:45 Bata FC
6
-
2
Opboca Juniors FC
19:30 ZVC Millennium
12
-
1
Saniheat Boys
20:15 Rising Stars
3
-
2
HAgar
21:00 Saga Forza
2
-
4
Los CAbrones
Uur Zondag 17 maart 2024
18:00 De Veurlesten
2
-
9
Rising Stars
18:45 Saniheat Boys
2
-
3
HAgar
19:30 RE United
4
-
4
Opboca Juniors FC
20:15 No Ma'am
3
-
1
Saga Forza
21:00 Los Cabrones
5
-
0
Bata FC
Uur Zondag 24 maart 2024
18:00 Saga Forza
6
-
6
BAta FC
18:45 No Ma'am
4
-
0
Opboca Juniors FC
19:30 Saniheat Boys
2
-
2
De Veurlesten
20:15 ZVC Millennium
10
-
2
Hagar
21:00 De Mennekes
0
-
2
RE United
Uur Zondag 14 april 2024
18:00 Rising Stars
1
-
6
Los CAbrones
18:45 No Ma'am
0
-
5
ZVC Millennium
19:30 Saga Forza
1
-
1
De MEnnekes
20:15 BAta FC
2
-
6
RE United
21:00 Hagar
3
-
4
Opboca Juniors FC
Uur Zondag 21 april 2024
18:00 Bata FC
0
-
5
Saniheat Boys
18:45 RE United
0
-
16
Los CAbrones
19:30 Rising Stars
0
-
5
No MA'am
20:15 Hagar
0
-
5
De Mennekes
21:00 Opboca Juniors FC
3
-
2
De Veurlesten
Uur Zondag 28 april 2024
18:00 Hagar
7
-
2
De VEurlesten
18:45 Rising Stars
4
-
2
Saga Forza
19:30 Bata FC
2
-
22
ZVC Millennium
20:15 Opboca Juniors FC
2
-
4
De MEnnekes
21:00 RE United
1
-
2
SAniheat Boys
Uur Zondag 5 mei 2024
18:00 No mA'am
2
-
4
Re United
18:45 Saga Forza
8
-
4
De Veurlesten
19:30 Los Cabrones
5
-
1
Opboca Juniors FC
20:15 ZVC Millennium
7
-
5
De Mennekes
21:00 Rising Stars
2
-
1
Saniheat Boys

Bekeruitreiking seizoen 2023-2024

Op zondag 26 mei 2024 wordt dan officieel het seizoen 2023 – 2024 afgesloten met de bekeruitreiking in cafetaria “Den Willecom”  rond 20:30 u

  • Woordje van de Voorzitter
  •  Bekeruitreiking:
    • Fair-Play beker 2023- 2024
    • Topschutter 2023 – 2024
    • Verdienstelijkste Doelman 2023 – 2024
  • Dankwoordje aan de scheidsrechters
  • Kampioenenviering 2023 – 2024:
    • Liga Cup winner 2023 – 2024
    • Liga League kampioen 2023- 2024
  • Afsluiter van het seizoen met hapjes en drankjes
error: Content is protected !!